Alice Müzikali DISNEY+’ta Yayında!

BKM, Zorlu PSM ve ID ortak yapımcılığıyla, başladığı günden bu yana kapalı gişe devam eden ‘Alice Müzikali’ni artık Disney+’ta izlemek mümkün… Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın yer aldığı, Lewis Carroll’un efsanevi eserinden uyarlanan müzikal, tiyatro sahnesi dışında ilk kez izleyicilerle buluşuyor.

Kapalı gişe oynayan müzikali canlı izleme fırsatı bulamayanlar veya hem canlısını izleyip hem de tekrar tekrar izlemek isteyenler için şahane bir fırsat. Lewis Carroll’un efsanevi metninin Serdar Biliş yönetmenliği ve Beyhan Murphy koreografisiyle bir araya geldiği ‘Alice Müzikali’ artık Türkiye’nin her yerinden izlenebilecek.

Yıllardır kapalı gişe devam eden ve övgü dolu yorumlar alan ‘Alice Müzikali’nin zengin oyuncu kadrosunda; Serenay Sarıkaya “Alice”, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” karakterine hayat veriyor.

Dev prodüksiyonu, başarılı oyuncu kadrosu, efsanevi hikayesi, gösterişli kostümleri, etkileyici müzikleri ve danslarıyla canlı olarak sahnelenmeye de devam eden ‘Alice Müzikali’ Disney+’ta yayında…

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.