Clinique’ten Makyajda Multivitamin Etkisi Sunan Even Better Clinical Serum Fondöten SPF 20!

Makyajımızı yaparken ‘keşke multivitamin etkisi yaratan bir fondötenim olsa’ diye düşünmemize gerek kalmadı! Çünkü Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten tam olarak bunun için geliştirildi.

Even Better Clinical Serum Fondöten, düzenli kullanımda cildinize adeta multivitamin etkisi sunarak cildinizin daha aydınlık, daha pürüzsüz ve daha eşit tonlu olmasına destek sağlıyor. Güçlü formülüyle bir fondötenden çok daha fazlasını sunan Even Better Clinical Serum Fondöten içeriğindeki:

  • SPF 20 ile güneşin zararlı ışınlarından koruma sağlar ve leke görünmüne karşı cildi koruyo
  • Hyalüronik asit ile cildi nemlendirir, daha dolgun bir görünüm sunuyor.
  • Salisilik asit ile cildi pürüzsüzleştiriyor.
  • C vitamini ile cildin daha aydınlık ve eşit tonlu bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Yağsız formül, 24 saat kapatıcılık ve saten mat bitişe sahip bu fondöten, 3 serum teknolojisi sayesinde cildinize bakım yaparak makyajsızken de daha eşit tonlu bir görünüme kavuşmayı hızlandırıyor.

Cilde iyi gelen ve cilt bakımının tamamlayıcısı niteliğindeki Even Better Clinical Serum Fondöten, tek ürünle birçok ihtiyacınızı karşılamaya yetiyor. Even Better Clinical Serum Fondöten, formülünün %86’sını cilt bakımına odaklarken, etkisini 2 ayda ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt ile göstererek, cildimizi şımartmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bir arada sunuyor.

Bu klinik formül, üç serum teknolojisi ile oluşturulmuş. Bu nedenle her kullanımda cildi gözle görünür şekilde nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için çalışarak cilt bakım rutininin bir parçası haline gelmek için yola çıkmış…

Koyu Leke ve Eşit Cilt Tonu Teknolojisi: 3 C Vitamini Türevi ve UP302 içeriyor. C vitamini, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cilt tonlarındaki eşitsizliği iyileştirmeye ve parlaklığı artırmaya yardımcı oluyor. Multivitamin etkili bu fondöten cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olurken yaşlılık belirtileri ve akne izleri de dahil olmak üzere koyu lekelerin görünümünü azaltmaya destek sağlıyor.

Nemlendirme ve Nem Bariyeri Destek Teknolojisi: Sodyum Hyaluronat, Kolesterol, Kafein ve E Vitamini içeriyor. Sodyum Hyaluronat anında nemlendirme sağlayan, kafein ise cildin dolgun ve rahat kalmasına yardımcı olmak için genel nem seviyelerini iyileştirmeye yardımcı bileşenler. Kolesterol ve E Vitamini, sürekli nemlendirme için cildi beslemeye yardımcı oluyor.

Cilt Pürüzsüzleştirici ve Parlaklık Veren Teknoloji: Salisilik Asit içeren formüle sahip… Salisilik Asit, epidermis hücrelerini yenilenmeye teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirip, yeniden yapılandırıyor ve aydınlatıyor.

UV Koruması: Formül, cildi zararlı UV’ye maruz kalmaktan ve gelecekteki renk bozulmalarından korumak için geniş spektrumlu SPF 20 içeren bir fiziksel güneş koruyucu karışım içeriyor.

Clinic’in verdiği verilere göre Even Better Clinical Serum Fondöten kullanmaya başladıktan sonra görünen değişimler şu şekilde:

24 Saat Sonra: 

Cildi %56 oranında daha fazla nemleniyor.

12 Haftada:

12 hafta içinde, kullanıcılar cilt kusurlarının görünümününde iyileşmeler gözlemlediler:

%73’ü daha aydınlık bir cilt görünümü

%61’i daha eşit görünen bir cilt tonu

%89’u kırışıklık ve çizgi görünümününde azalma elde etti.

 

Bu nemlendirici fondöten, ciltte saten mat bir bitiş sunuyor, orta ila tam kapatıcılık sağlıyor. Tüy kadar hafif bir dokuya ve 24 saat kalıcılığa sahip olmanın yanı sıra: yağsız, su geçirmez, ter ve neme dayanıklı, çizgilerde birikme yapmayan formüle sahip!

Makyajımızı cilt bakımımız için yapma keyfi kulağa hiç fena gelmiyor değil mi? O zaman Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten kullanmaya başlamak çok iyi bir fikir…

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.