Güneş Korumada Eşsiz Bir Marka: Shiseido

Güneş her ne kadar içimizi ısıtsa da ona karşı tedbirli olmamız gerektiğini biliyoruz…
Aslında sadece yazın değil, kışın da güneş kremi kullanma alışkanlığı edinsek kendimize en büyük sağlık yatırımlarından birini yapmış olacağız…

Sizi şimdi hem yazın sıcak günlerinde, deniz tatillerinde çok seveceğiniz ürünleri, hem de renklendirici ve kapatıcı özelliğiyle günlük de kullanabileceğiniz, Japon kadınlarının güzellik sırrı Shiseido’nun yıldız güneş bakım ürünlerini severek kullanacaksınız…

Sport serisi Wetforce teknolojisi ise cildiniz su veya terle ıslandıkça daha etkili koruma sağlama özelliğiyle çok özel bir içeriğe sahip…

Hepsine bayılacağınıza emin olsa da, size kalan ihtiyacınıza göre bir ürün seçmek…

Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+

Çok yüksek koruma sağlayan şeffaf güneş koruyucu stik, Wetforce teknolojisi sayesinde su ve ter ile temas ettikçe güneşe karşı daha güçlü koruma sağlıyor. %50’den daha fazlası cilt bakım içerikleri ile zenginleştirilen Clear Sunscreen Stick, kullanım sonrasında beyaz iz bırakmıyor ve cildi nemlendiriyor.

Shiseido Sports Invisible Protective Mist Spf50+

Shiseido Sports Invisible Protective Mist SPF50+, en aktif sporu yaparken dahi taze hissetmenizi sağlayan, çok yüksek koruma faktörüne (SPF50+) sahip ultra hafif yapılı güneş koruyucu sprey…
WetForce Teknolojisi sayesinde su ve ter temasında pozitif reaksiyona girer ve egzersiz sırasında bile UV korumasını arttırıyor. Yüz ve vücut için kullanılabilen bu spreyin transparan, tende iz bırakmayan şeffaf bir yapısı var… SPF50+ ile cildi UVA/UVB ışınlarına karşı koruyor ve photo-yaşlanmanın belirtilerini azaltıyor. Kırışıklıklar ve koyu lekeler gibi UV kaynaklı yaşlanma sebeplerine karşı kalkan görevi görüyor.

Shiseido Sports Bb Compact Spf50+ Wetforce/Quick Dry

Shiseido Sports BB Compact SPF50+, ‘Ultimate Sun Protection’ formülü (SPF50) ve ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile güçlendirilmiş kompakt yapıda BB krem… Terlediğinizde bile cildinizin güzel gözükmesini sağlayan yeni benzersiz Quick Dry teknolojisi ile formüle edilmiş.
Tüm cilt tiplerine uygun bu parlak bitişli ve hafif kapatıcılığı BB krem, iki katmanlı yapısı sayesinde ter damlaları kolayca bölünüyor ve yayılıyor, böylece cildin daha çabuk kurumasını sağlıyor.

Shiseido Sports BB Cream SPF50+ Wetforce/Quick Dry

SuperVeil-UV 360 teknolojisi formüle edilen Sports BB Krem, güneşe karşı üstün koruma sağlıyor ve güneşin sebep olduğu yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Egzersiz yaparken, plajda veya çok sıcak yaz günlerinde bile yapışma hissi vermeyen Sports BB Krem cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Orta seviyede kapatıcılık sağlıyor ve ciltteki kusurların görünümünü azaltıyor.

Shiseido Expert Sun Protector Face Cream SPF 50+

SynchroShield Technology™ kullanılarak geliştirilen Expert Sun Protector, cildi UV ışınlarından, kuruluktan, yaşlanma belirtilerinden ve lekelerden kaynaklanan hasarlara karşı koruyor. Cilt bakım bileşenleriyle zenginleştirilmiş olan güneş kremi, foto yaşlanmanın neden olduğu ince çizgilerin ve eşit olmayan cilt tonu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Kullanım sonrası beyaz iz bırakmayan bu özel ürün, cildin iç ve dış katmanlarını güneşin zararlı ışınlarından korurken, nemlendiriyor.

Shiseido Urban Environment Age Defense Oil-Free SPF30

Shiseido’nun mucizevi ürünü Urban Environment Age Defense cildi UV ışınlarına karşı koruyor. Sun Dual teknolojisi ile geliştirilen bu benzersiz ürün, UVA ışınlarının bir kısmını faydalı güzellik ışınlarına dönüştürerek cildi güzelleştiriyor ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Özellikle şehirde yaşayanların ihtiyaçlarına karşılık veren güneş kremi, hafif yapısı sayesinde ciltte yapışma yapmıyor ve yağlılık hissi bırakmıyor.

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.