Jo Malone London Dünyası Online Olarak da Sizlerle Buluşuyor!

Büyüleyici kokuları ve tarzıyla hediye denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri  olan Jo Malone London, sevenlerini ikonik ürünleriyle buluşturmak için https://www.jomalone.com.tr ‘yi açtı…

Birbirinden özel kombinasyonlarla hazırlanmış koku ve ürün seçkisi ve hediyeleşme sanatıyla öne çıkan İngiliz lifestyle markası Jo Malone London’a artık her an online da ulaşabilirsiniz!

1994 yılında son derece sade, zarif kokulardan oluşan bir palet ile duyguları şımartmak için yola çıkan Jo Malone London, 1999 yılında Estée Lauder Companies Inc. tarafından satın alıntıktan sonra, bugün beklenmedik kokuları ve belirgin İngiliz karakteriyle uluslararası bir başarıya imza attı!

 

Jo Malone London’ın internet sitesi için özel olarak hazırlanan “Kokunuz Hangisi?” gibi özel hizmetlerle kendi kokunuzu keşfetme deneyimi de sunuyor…

Türkiye’de ilk kez hizmete açılan online mağazada, canlı ve özenle hazırlanmış koku paletlerini keşfederken; size özel yönlendirmelerle kişiselleştirilmiş bir koku yaratmak için farklı kombinasyonlar hazırlayabileceksiniz. Müşteriler için herhangi bir danışmana gerek kalmadan istediği her ürünü rahatça ve kolayca bulabileceği yönergelere hazırlanan online alışveriş sitesi sayesinde vazgeçilmeziniz olan Jo Malone London kokularına ulaşmak artık çok kolay. Jo Malone London internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde seçeceğiniz ürünler kapınıza markanın ikonik paketleme stili ve kutularıyla geliyor.

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.