Boğa Boğa Netflix’te Yayında!

“Hayatının değerini biliyor musun?…Bilmesen daha iyi.

Netflix, yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı yeni filmi Boğa Boğa’nın 21 Nisan 2023 Cuma gününden itibaren Netflix’te yayında!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve Netflix’te yayınlanacak filmin oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtığ, Funda Eryiğit, Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi isimler yer alıyor.

Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleşen Boğa Boğa, aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.

Filmin Hikayesi:

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Yönetmen: Onur Saylak

Senarist: Hakan Günday

Oyuncu Kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gaza), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan)

Yapımcı: Kerem Çatay

Yapım Şirketi: Ay Yapım

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.