Twistshake Biberonlara Bayılmak :)

Ben yeni marka, şahane bir ürün bulunca heyecanlanan bir insanım. Ne kadar normal bir durum tartışılır tabi ama elimde değil:)

İtiraf ediyorum son dönemde beni en heyecanlandıran markalardan biri TwistShake oldu. Hatta Eliz’in hala sütünü biberon ile içmesine ne kadar sevindiğimi anlatamam:) Neden mi sevindim? Bu biberonu kullanacak diye tabi:) Ben bir yandan Eliz büyüyor diye dertlenirken, bir yandan da işin içinde olunca ve yeni ürünler keşfedince, kaçırdık mı diye telaşlanıyorum valla:)

TwistShake ‘den bahsedeyim size… O şahane bir İskandinav. Hatta İskandinav tasarımının tüm detaylarını içinde taşıyor. Sade, pratik, kullanışlı… Bana sorarsanız bir anne ve bebeğe renkli bir hayat için güzel bir kapı açıyor TwistShake… Neon ve canlı renkteki biberonları, onları tamamlayan saklama kutusu olarak kullanabileceğiniz ikili kutularıyla sonsuz bir tasarım denizindesiniz.

Ürün gamı az, öz ve yeterli… 180, 260 ve 330 ml ‘lik 3 boy biberonu, 0-2 Ay / 2 Ay+ / 4 Ay+ ve 6 Ay+ emzik uçları, saklama kapları bir efsane… Şuan Türkiye’ye 9 rengi geldi. Seride eksik bir renk var o da siyah. Ama yakında o da gelecek…

Biberonların şahane renklerini gördünüz mü?

Peki ya saklama kutuları? 🙂

Bunlar da yedek emzikler 🙂

Ben bu kadar aşık olunca hemen Mini Mağaza’ya ekledim tabi ki TwistShake’i ve Eliz için ilk olarak 330 ml bir sarı biberon aldım. Kombinlediğim saklama kutum ise mor… Şimdi heyecanla ikinci renk biberonu seçmeye çalışıyorum ama renkler o kadar güzel ki kararsız kaldım:(

Bu arada renklere öyle bir daldım ki size bu biberonun asıl amacını ve en önemli özelliğini söylemeyi unuttum:) Bu biberonun içinde bir süzgeç var. Toz mamayı ve suyu koyup çalkaladığınızda bu süzgeç topaklanmayı engelliyor. Yani aslında biberon bir nevi shaker olarak görev yapıyor:) Emzikleri ve sistemi bir çok biberon gibi anti kolik ama daha önemli bir detay topaksız ve iyi karışmış bir süt, gazı da engelliyormuş bunu da not etmeden olmaz.

Saklama kutuları ise 100 ml. İster toz mama, isterseniz de meyve veya kuruyemiş gibi atıştırmalıklarını yanınızda kolayca taşımanız için tasarlanmış. Ben Eliz küçükken yanıma 2 veya 3 adet yedek mama alırdım. Şimdi ise en az bir adet biberon seti taşıyorum. Şimdi işim daha kolay çünkü TwistShake biberonumun içinden çıkan saklama kutusu bir porsiyon toz mamasını alacak ve ben onun ağzını kapatıp boş biberonun içine koyacağım. Böylece sadece bir biberonun yanımda olması yeterli. Pratikliğe ve yer tasarrufuna bayılırım ben biliyorsunuz.

Benim önerim en az iki renk TwistShake alın ve yedek emzik almayı unutmayın. Zaten biliyorsunuz emzikleri sık sık yenilemek gerekiyor. Yedek ikili saklama kutularını da bambaşka bir renk seçerseniz siz de tam bir Twistmix insanınına dönüşebilirsiniz.

Kutunun içinden neler çıkıyor onu da söyleyeyim. Biberonun içinde kendi renginde bir adet toz mama kutusu var. Emzik ucu ise her biberonda olduğu gibi 0 Ay+

Dediğim gibi ben bu markaya aşık oldum. Sıra sizde:)

Mini Mağaza’da tüm modelleri incelemek isterseniz BU LiNK size eşlik edecek…

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.