Meleğineli Hayatınıza Dokunacak

Bebeklere, evlilik hazırlıklarına, tasarım hediyeleri sevenlere…

Aslında internette değişik neler var diye gezinirken karşılaştım Melek’le… Önce onun Facebook’taki grubuna üye oldum ve en son arkadaş olarak da ekledim. Hatta bir de mesaj attım… ‘’Ben senin yaptıklarına bayıldım. Bir gün uğramak ve eşimle kuklamızı yaptırmak istiyorum.’’ diye…

Hakikaten iki gün sonra Kadıköy’de yeni açtığı mağazasındaydım. Hatta daha yerleşme aşamasındalardı ama ben yine de gittim dayanamayıp… Tanıştık, çay içtik, sohbet ettik… Bana bu işe nasıl girdiğini anlattı. Ona bizi ve Jack’i anlattım, fotoğraflarımızı da mail attım ve kuklamı beklemeye başladım.

Kukla bahane tanışmak şahaneydi aslında. Çünkü ben onun bebek odaları ve bebek şekerleri için yaptığı şeylere bayılmıştım aslındaJ Sırf onun için hamilelik planlarımı öne çekebilirdim yani:)

Kuklamız bitti… Aytek başta olmak üzere herkes bayıldı… Ama bana yetmedi tabi… Sırada yeğenimiz Aren ve küçük adam Burak’a battaniye, annemlere yılbaşı kuklaları derken çok siparişim vardı… Eeee tabi kısacık bir dönemde ardı arkası kesilmedi benim siparişleriminJ

Ama hepsi birbirinden müthiş oldu ve tüm hediye sahipleri ilk gördüğünde sevinç çığlığıyla karşıladı…

Neler yapıyor bu Melek derseniz anlatayım…

Melek Korkmaz tarafından yaratılan Meleğineli, her detayı elde hazırlanan bebek ve evlilik hazırlıkları, hediye, oyuncak gibi çok farklı ve herkesin hayatına dokunabilen tasarımlar yapıyor… Bebekler için oda kapısı süsünden, hediye şeker ve battaniyeye, evlilik için anı defterinden, kına hediyesine kadar bir çok çeşidi var… Ayrıca kişiye özel kuklalarla da keyifli hediye alternatifi de sunuyor.

Melek, 1980 doğumlu, tasarımcı, grafiker ve ressam… Yani maşallah bayağı bir donanımlı. Kurumsal hayattan bunalıp içindeki cevheri markasına taşıyanlardan… Evde başlayan tasarımları sonrası hayata geçirdiği “Meleğineli” ile hem internet üzerinden aldığı siparişlerle Türkiye’nin her yerine ürünleri yolluyor hem de Kadıköy’deki şirin dükkanında misafirlerini ağırlıyor. Evde kendi sevdiklerine hediye yaparken gelen taleplerin artması ve açtığı bloğuyla yakaladığı takipçileriyle, Meleğineli’ni marka haline getiren Melek, tasarımlarına her gün yeni modeller eklemeye de devam ediyor… En son gittiğimde bebekler için çok şirin uyku tulumları deniyorlardı. Ama tabi en şanslı bebiş şuan onun karnında dünyaya gelmeyi bekleyen bebiş… Çünkü annesi henüz ismine karar verememiş olsa da onun odasını elleriyle hazırlıyor…

Tamamı kendi tasarımı olan ve her geçen gün de yeni tasarımlar ekleyen Meleğineli’nin tüm ürün gamına bakarsak;

Bebekler için; bebek şekeri, kapı süsü, dönenceler, anı defteri, kaşmir battaniyeler, özel sepetler, lohusa setleri, diş buğdayı şekerleri, bebek patikleri, doğum günü kutlama şekerleri, sünnet şekerleri, altın yastıkları hazırlıyor. Hepsine bebeğinizin isminin işlenebildiği ve Meleğineli’ne özel 60’a yakın sevimli karakterden sevdiklerinizi seçerek ve hatta Melek ile beraber istediğiniz şekilde tasarlayarak sadece sizde olan müthiş şeyler tasarlayabilirsiniz.

Evlilik hazırlıklarında olanlar içinse kına hediyesinden, davetlilere verilebilecek kendi kuklanızdan nikah şekerine, davetiyeye ve anı defterlerinize kadar her detayı size özel olarak hazırlayabiliyor.

Meleğineli, aşıkları ve sürpriz hediye severleri de unutmamış… Sevdiğiniz kişilerin özel tasarım kuklalarını yaptırıp, onları bu farklı sürpriz ile keyiflendirebiliyorsunuz… Bu kuklaları saçının renginden, giysisinin rengine kadar kendi seçeceğiniz detaylarla özelleştirdiğiniz için yine çok orjinal oluyor. Hatta bunu anahtarlık haline de getirip ve hep yanınızda taşıyabileceğiniz formata da sokabiliyor.

Ayrıca oyuncak olarak da 60’a yakın sevimli karakterden en sevdiğinizi oyuncak olarak da seçmek mümkün… Filoş ve Lacivert Kulak’tan Cik Cik Kuşu’na, Şen Baykuş’tan Zuzu’ya kadar her çeşit sevimli karakterin de yaratıcısı olan Meleğineli’nin özel tasarımları el emeğinin değerini tekrar fark etmenizi sağlayacak desem abartmış olmam…

Bence siz de fark edin, tasarım ve el emeğinin ne kadar özel olduğunu Meleğineli ile hissedin…

Meleğineli İletişim Bilgileri

Bahariye Cad. Sakız Sok. No:20 Daire:1 Şifa Hastanesi Karşısı Kadıköy İstanbul

Mail Adresleri: siparis@melegineli.com // melek.korkmaz@gmail.com

Tel: 0 216 336 14 74

Cep Tel: 0 532 711 86 83

Hepsi ve daha fazlası için,

www.melegineli.com

http://melegineli.blogspot.com

https://www.facebook.com/groups/melegineli

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.