Ek Gıdaya Annabel Karmel ile Geçin

Bana ek gıdaya geçmek çok zor geldi. Çok zor derken bu konuda kafamda çok soru vardı demek istedim. İşte şimdi sizi bu sorularımın büyük kısmını yanıtlayan kitapla tanıştırıyorum:)

1991 yılındaki ilk baskısından bu yana konusunda rakipsiz bir “bestseller” olan çocuk beslenmesi uzmanı Annabel Karmel’in bir çok kitabından biri… Adı ‘Çocuk Beslenmesiyle İlgili Tüm Sorularınızın Yanıtları’…

Kitapta çocuğunuzun doğumundan üç yaşına kadar olan süreçte beslenmesiyle ilgili aklınıza takılan tüm sorunlarınızı yanıt buluyor. En azından benim bir çok sorum yanıtlandı bu kitapla:) Okuması çok kolay ve eğlenceli… 300’den fazla soru ve cevap, karşılaşabileceğiniz pek çok sorun ve aklınızdaki bir çok soruyu kapsıyor… Sütten kesme zamanıyla ilgili ipuçlarından alerjiler üzerine tavsiyelere ve çocuğunuzu yepyeni yiyeceklerle tanıştırma önerilerine kadar bir çok nokta var. 50 tarif ile de size çocuğunuza günlük besin düzeni oluşturmayı öğretiyor.

Bu önerdiğim ek gıdaya geçeceğiniz ilk adımdan itibaren rehber bir kitap… Benim hep elimin altında. Çevirip çevirip bakıyorum.

Siz de tüm kitapevlerinde kolayca bulabilirsiniz…

BU LİNKE tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.