Efsane Duvar Süsleri: Minti String Art

Adı Minti String Art diye geçiyor ama ben onu Mintiwall olarak tanıdım:)

Instagram keşiflerimden biri yine:) Tam benlik tam orjinal şeyler sevenlere göre:)

İsmi Arzu… Yaptığı el işi tablolar daha önce örneğini görmediğiniz cinsten. Çok güzel renkler kullanmış. Renklerde ve tasarımda inanılmaz bir gözü olduğu kesin:)

Ben tüm yaptıklarına bayılınca en iyisi bir mail atayım da neler yapabilir bir sorayım dedim. Hemen geri döndü mailine:) Sürekli takipte yani:)

Çok eğlenceli şeyler yapacağız birlikte eminim:) Siz de arayıp bulamadığınız oda süslerinizi ve duvar tablolarınızı ahşap üzerine çaktığı çivilere sardığı iplerle hazırlayan bu eğlenceli ve yaratıcı kadınla yaratabilirsiniz…

Böyle farklı şeyler yapan kişileri bulmak gerçekten zor… Çünkü herşey pembe, mavi, standart oyuncak ayılarla dolu maalesef. Pinterest’e bakıp bakıp iç çekmek can sıkıyor bir süre sonra çünkü:) Gerçi o tasarımların çok büyük çoğunluğunu Etsy’de bulmak mümkün ama bu seferde ‘Acaba gelirken gümrüğe falan takılır mı?’ gibi sorulara takılıyor insan. O yüzden ulaşılabilir insanlarla böyle güzel tasarımlara imza atabilmek çok keyifli:)

Minti String Art’ın sosyal medya hesapları ve satış siteleri aşağıdaki gibi… Ona mintiwall@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz… Umarım sizin de hayalleriniz bu orjinal format ile gerçeğe döner…

http://instagram.com/mintiwall

https://www.etsy.com/shop/mintiwall

http://www.pinterest.com/mintistringart/

http://emeksensin.com/mintiwall

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.