Bugaboo Diesel ile İş Birliği Yaparsa: BUGABOO BY DIESEL

Bugaboo seviyorum ama klasik Bugaboo almasam keşke diye aranıyorum:) Tek çarem All Black serisi ile çıkan siyah yeni şase üzerine renk kombinasyonlarıydı. Çünkü Andy Warhol tasarımlarını çok çekici bulmamıştım. Ama sonunda hayallerim gerçek oldu galiba:)

Cameleon 3 için tasarlanan bu model teması “Only The Brave”! Askeri desen ve çok güzel bir haki ile tasarlanan model için sadece ‘Bu sonbaharda’ deniyor. Türkiye’ye geliş tarihi ise net değil…

Modelin sloganı ise BORN TO #BeBrave

Şasesi yeşil, armaları hem tekerlekte hem de şase bağlantı yerlerinde kullanmışlar. Fren kolu ise sarı:) Yıldız işi çok şık:) Askeri bir tasarım olduğu için bir çok yerine cepler koymuşlar… Normalde süngerimsi bir doku olan tutma kolunu siyah deri yapmışlar. Sinekliği, açılan sineklikli tentesi, footmuff sıcak tutan pufidik kılıfı, şemsiyesi, ekstra oturma pedi derken her detayını da set olarak hazırlamışlar…

Ama ben ne yapıp edip bunu bekleyeceğim gibi görünüyordu:) Ama Bugaboo ile konuşunca ilk siparişi benim için çekmeleri gerektiğini öğrenmem ve bunun ne zaman geleceği ile ilgili net tarih verememeleri benim alma şansımı yok etti. İçime sinen başka bir renk alıcam.

Ama özetle ben bu tasarıma bayıldım bakalım siz sevecek misiniz? Eğer sevdiyseniz benim yerime alıp bol bol kullanın inşallah:))

Bu arada ürünün detaylarını sitesinden de BURAYA TIKLAYARAK inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı fiyatları şu şekilde;

Bugaboo Cameleon³ by Diesel complete: £ 999 / € 1,149

Bugaboo by Diesel Footmuff: £ 129 / € 150

Bugaboo by Diesel Seat Liner: £ 54.95 / € 64.95

Bugaboo by Diesel Parasol: £ 59.95 / € 59.95

Bugaboo by Diesel Mosquito Net: £16.95 / € 19.95

 

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.