Bebek Taşıma Kangurusunun Tişört Hali: Wallaby

Yine bir annenin hayatına kolaylık katacak ürünlerden birini size tanıtmak için karşınızdayız…

Kadiger 2018 Kadın Girişimcisi ödülü alan bu ürün, çoook sevdiğimiz hamile ve emzirme markası Hooyo’nun kurucusu Ebru Alkanat imzası taşıyor. Yani ürün Ebru’nun tasarımı ve patentli:)

Adı: Wallaby Kanguru Tişört

‘Nedir kanguru tişört?’ derseniz, benim de ilk gördüğümde ‘nasıl yani?’ dediğim ve sadece fotoğraflardan bile anladığım kadarıyla ‘keşke benim zamanımda olsaydı’ diye içlendiğim bir icad diye özetleyebiliriz…

Karmaşık bağlamalar, kemerler, tokalar olmadan kolayca giydiğiniz Wallaby kanguru tişört ile sosyal hayata katılabilir ya da sadece anneliğin keyfini sürebilirsiniz.

Anneler, babalar ve kalben ebeveynliği seçenler için tasarlanmış!

9 kg ağırlık ile 50 bin kez basınç uygulanarak sağlamlığı kanıtlanan bu tişört ile günlük hayatınızda bebeğinizi kolayca taşıyabilecek, hatta kolayca emzirebileceksiniz…

Wallaby tişörtlerinin güvenirliği EKOTEKS laboratuvarlarında kimyasal ve fiziksel testlerle onaylanmış. Ve kanserojen ağır metaller, yasaklı arilaminler ve alerjik dispers boyar maddeler içermiyor..

Uzun süren tasarım ve Ar-Ge çalışmaları sonunda Wallaby, S/M ve M/L olmak üzere iki bedeni olan bu tişörtler 3 renk olarak sizinle buluştu!

Bir annenin hayatını kolaylaştıracağına inandığımız için Keyif Bebesi’de de hemen satışa sunduk.

https://www.keyifbebesi.com.tr/wallaby

Yaşasın kadın girişimciler:)

Veee tüm annelerin hayatına hoş geldin Wallaby!

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.