Ana Kucağını Seçtim: 4 Moms Mamaroo

Ana kucağı kullanışlı bir ürün olarak raflarda yerini alıyor… Ama raflarda yerini alması
önemsiz! Önemli olan sizin evinizde yerini alması. Ama tabi ki her zamanki gibi onlarca marka yüzlerce model ile karşı karşıyasınız. Burada sallanan modeller daha ön planda diyebiliriz ama biri var ki o başka:),

4moms az öz ama çok yaratıcı tasarımlar imza atan bir bebek markası. İşte tam da burada karşımıza mamaRoo çıkıyor… Ürünün tüm bilgileri için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Aslında bu ürün yeni nesil uyku koltuğu olarak geçiyor. Ben bu ürünü biri yeğenim biri de en yakın arkadaşımın oğlu iki bebekte çok detaylı takip edebildim:) Resmen bunun içinde büyüdüler. Yüksek olduğu için mutfak masanızın yanına bile koyduğunuzda oldukça yakınınızda kalıyor… 2014 yılındaki bilgilerle Yeşil, Mavi, Siyah , Gri, Multicolor, Gümüş olmak üzere 6 renk bir koleksiyona sahip ve hepsinin üst bölümünde bir de isteyince çıkabilen yumuşak toplarıyla şirin oyuncak bağlantısı var. Kumaşın silinebilir ve yıkanabilir olduğunu söylememe gerek bile yok diye düşünüyorum:)

Titreşimli ve farklı bir model ve tahmin edebileceğiniz üzere bunun konuda çok fazla yorum var. Kimisi ‘hiç işe yaramıyor, çocuğum hiç sevmedi’ diyor, kimisi ‘olmasa ne yapardık bilmiyorum’ diyor. Ama genel olarak ürünün güvenilirliği ve etkisi kanıtlanmış. Yani korkacak bir şey yok:) Bizim bebekler de büyüdü ve gayet mutlular korkmayın:)

Sizi sallama olayından kurtaracak olan bu ana kucağı, Kanguru, Rock a Bye, Yukarı-Aşağı ve Sağa-Sola, Ağaç Salıncağı ve Okyanus Dalgası şeklinde sallanıyor… Ayrıca bu sallama şekillerini seçebildiğiniz gibi hız ayarı da yapabiliyorsunuz. Mp3 veya telefonunuzu bağlayarak müzik eşliğinde de kullanmanız mümkün.

Ayarlanabilir yatış pozisyonları ile hem oyun hem de uyku saati için çok kullanışlı bir ürün. 11 kg olana kadar kullanabileceğiniz mamaRoo, e-Bebek, Joker ve Hello Baby’de bu ürünü gördüm. Fiyatı şuanda 699 TL… (Tabi yıl 2014)

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.