Makarnanın Organiğini Buldum : Zerotre

Eliz’in makarna zamanı yaklaşıyor. Her şeyin doğalını ararken karşıma keyifli bir marka çıktı:) Hem de ben organik makarna ararken, direk çocuklara özel %100 organik makarna üretenini buldum. 

90 yıllık makarna üreticisi İtalyan Rustichella d’Abruzzo tarafından hazırlanan Zerotre’nin makarnaları hem lezzetli, hem sağlıklı… Kelime anlamı 0-3 olan Zerotre markası Türkiye’ye Organickid tarafından getirilmiş. Ayrıca makarnaların glütensiz, vitamini bol olan sebzeli ve tam durum buğdayı seçenekleri de mevcut.

Çocuk sağlığını ön planda tutan Zerotre’nin ürünlerinden biri olan glütensiz makarna Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Glütene alerjisi olan çocuklar için özenle üretilen bu makarna mısır ve pirinç unu ile hazırlanıyor. İçeriği nedeniyle düşük yağ oranına sahip makarnalar, hazmı kolaylaştırıyor. Bu makarnanın 250 gramlık kutu fiyatı 17 TL…

Makarnalar en kaliteli organik durum unu ile yumuşak buğday unundaki protein miktarından üretiyor. Ürünlerde gıda boyası ve koruyucu madde kullanılmıyor. Çocukların gelişiminde mineral ve vitaminlerle birlikte sebzelerin de önemini hatırlatan Zerotre makarnaları, organik olarak yetiştirilmiş durum buğdayı ile birlikte %35 oranında organik sebze püresini birlikte sunuyor. Sebzeli makarnaların bal kabaklı ve havuçlu, ıspanaklı ve kabaklı çeşitleri var. Bu arada kutular 250 gramlık…

Bu Yazının Ağustos 2017 Güncellemesi: Zerotre tüm çeşitleriyle Keyif Bebesi Mini Mağaza’ya eklendi. Ben bu yazıyı ilk kez 8 Haziran 2015’te yazmışım:) Güncelleme yaparken dikkatimi çekti ve ‘vayy be’ dedim. Eliz gerçekten ilk bu makarna ile başlamıştı macerasına. Hala da severek yiyiyor. Sebzeli olduğu için yanına sadece yoğurt koyduğunuzda gayet besleyici bir yemeğe dönüyor bu makarna. Size direk ulaşabileceğiniz linki de vereyim ve şimdilik bir güncellemeyi bitireyim: https://www.keyifbebesi.com.tr/zerotre Afiyet olsun:)

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.