Harika Bir Bebek Küveti: OK BABY

Öncelikle size bu ürünü seçerken en çok dikkat etmeniz gereken noktaları söyleyeyim:) Bebeğinizin banyo küveti büyük olmalı, taşıyıcı ayağı ise sağlam olmalı:)

Bebek yıkamak çok eğlenceli ama alışana kadar oldukça zor… Kadıköy Şifa’da doğumun ertesi günü bebeği yıkıyorlar ve bu merasime eğitim tadında anne baba da katılıyor. Biz de katıldık Aytek ile ama hemşire o kadar profesyonel olunca iş çok kolay göründü. Tek eliyle tuttu, diğeriyle akan suda yıkadı, kuruladıderken 10 dakikada işlem tamamdı:)

Evde lavabo ve musluk tipi sebebiyle akan suda yıkama şansımız yoktu. Aslında en kolayı o gibi görünüyor ama zaten özellikle başlarda tek yıkamanız mümkün değil. Çok ufak ve suda elinizden balık gibi kayıyor. Biraz soruşturunca çevremde herkes büyük küvetin büyük rahatlık olduğunu söyledi. Ben de Joker’de bir küvet ve ayak beğenmiştim ve sonuçta ona karar verdik. Çünkü Aytek’e tüm küvetler çok çirkin, naylon kova havası; ayakları ise devrilmeye hazır dandiklikte geldi:) Ama OK Baby’i görünce O da ‘Tamamdır. Bu süper!’ dedi:) Marka İtalyan ve tüm ürünlerini BU LİNKTEN inceleyebilirsiniz…

Küvet bebek büyüdüğü zaman çok rahat oturabileceği ve biraz büyüyünce tek başınıza güvenle yıkayabileceğiniz bir tasarıma sahip:) Küvet ayağı ise aynı zamanda alt açma ünitesi olarak kullanılabiliyor. Benim çok işime yaradı mesela. Size o konuyu ayrıca anlatacağım:)

Size siteden aldığım ürün bilgilerini de aynen iletiliyorum:) Ayrıca tabi ki size direk alabileceğiniz adresi de BU LİNK ile iletiyorum:)

Test edildi onaylandı:)

Ok Baby Onda Evolution Küvet

Onda küvette iki tanesi koltuk altlarında biri de bacak arası bulunan üç destek noktası vardır. Böylece siz bir başkasına ihtiyaç duymaksızın bebeğinizi tek başınıza yıkayabilirsiniz. Yeni yumuşak lastikten kaymaz oturma yeri, küvetin hem 0/6 ay hem de 6 ay/1 yıl pozisyonları için tamamen kaymaz ve son derece rahat olmasını sağlar. Pek çok Okbaby ürününde olduğu gibi reçine/lastik karışımı malzeme kullanılmıştır. Onda Evolution her yere taşınabilir. Rahatlıkla, yenilikçi özel desteklerle yetişkin banyolarına adapte edilir. Bu, küvetin tıpası su doldurma ve boşaltma işlemini kolaylaştırır. Bebeğinizi de küvetin içinde güvenli bir şekilde durulayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak alabileceğiniz kaymaz ayaklı metal taşıyıcı sayesinde Onda Evolution küveti istediğiniz yere taşıyabilirsiniz – kaymaz silikon paspas sayesinde ise tamamen dengelidir. Kalite Sertifikaları : Ürünlerin Avrupa Güvenlik Standartlarına uygunluklarını belgeleyen kalite belgesine sahiptir. Ürünlerin Avrupa yasalarına uygunluklarını belgeleyen kalite belgesine sahip.

Ok Baby Banyo Küvet Taşıyıcı

Tüm Okbaby küvetleri için uygundur. Ayakları katlanabilir. Taşıyabileceği maksimum ağırlık: 15Kg (bebeğin ağırlığı + su) Tahliye hortumu ürün içeriğine dahildir. Koli ölçüleri 81 x 56 x 23 cm

 

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.