Bebeğini Emziren Ünlüler

Gisele Bundchen’in Instagram sayfasında birkaç yıl önce kızı Vivian’ı makyaj koltuğunda emzirirken çekilen bu kareyi paylaşmıştı.

Rahat olun annelik süper bir şey… Hele bebeğinizi memenizden beslemeniz ve onun karnını doyurduğunu hissetmek harika bir duygu… Onun emerken mırıldanması, yüzünüze bakıp sırıtıp emmeye devam etmesi tarifsiz…  Ben Eliz’i hiç çekinmeden her yerde emzirdim. Üzerime sadece bir müslin örtü örtüp, Happy Milk’lerimi giyip rahatça besledim bebeğimi… Yalnız değilmişim. Bakın dünyaca ünlü isimler nasıl özgür besliyor bebeklerini… Siz de utanmayın, sıkılmayın ve bu mucizeyi her an her yerde rahatça yaşayın:)

İki çocuk annesi Hollandalı top model Doutzen Kroes, Instagram sayfasında kendisi yokken bebeğinin beslenmesi için süt makinesini kullanırken çekilen pozunu paylaştı. O da Medela kullananlardan:)

Jaime King

Ünlü oyuncu Olivia Wilde de 1-7 Ağustos Dünya Emzirme Haftası’na destek verdi.

Moda dünyasında “Süper nova” adıyla anılan 32 yaşındaki top model Natalia Vodianova dördüncü çocuğu Maxim’i çırılçıplak emzirirken bir pozunu paylaştı.

Ünlü işadamı Bernie Ecclestone’un kızı Tamara, kocası Jay Ruthland ve minik kızları Sophia ile birlikte Tyler Shields’ın objektifinin karşısına geçti ve sağ göğsünü açıp bebeğini emzirirken poz verdi.

Gwen Stefani parkta bile oğlunu anne sütüyle beslemişti.

Pink bebeğini emzirirken…

42 yaşındaki oyuncu Alyssa Milano, sunuculuğunu üstlendiği bir programın kamera arkasında bir yandan makyaj yapılırken bir yandan da kızı Elizabella’yı emzirdiği fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Alanis Morissette bu fotoğrafta yolculuk sırasında bebeğini emziriyor…

Maggie Gyllenhaal da kızı Ramona’yı emzirirken…

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.