Ahşap Harfli Keçe Pano ile Duyuru Vakti!

Yeni bir ürün bulunca, bizde bir heyecan oluyor. Buradaki biz en çok ben ve Eliz tabi ki:)

Zaten mutlaka ikimizden biri denemek için ürünü açtığımız için, size Keyif Bebesi’nden bir ürünü anlatmam çok çok kolay… Misal Şekil 1-A : Olive & Mom Harfli Ahşap Yazı Panosu! Global ve fenomen diliyle Letter Board!

Bu kez ürün tanıtımı Eliz’den… Ne de olsa kendisi 4 yaşına geldi:) Hiç beklemiyordunuz di mi? Veeee yazıdaki hiç bir fotoğrafta bununla ilgili bir bilgi olmadığı için şu an şok oldunuz?
Bu efsane mesajı dünyaya Ahşap Yazı Panosu ile duyuran Eliz’in bundan sonraki günlerde ‘sen 3.5 yaşındasın’ diyenlere savaş açacağı kesin!

Eliz’in mesajını net olarak aktardığıma göre size ürünün detaylarını da aktarayım:)

25,4 cm x 25,4 cm ebadındaki çok amaçlı letter board – Harfli Ahşap Yazı Panosu, beraberinde gelen ayak aparatı ile sabit durabiliyor veya arka kısmında bulunan kancası ile duvara asılabiliyor. İçinden tornavidasına kadar ihtiyaç duyacağınız her parça çıkan kutusunun içinden tam 340 adet harf, farklı semboller, noktalama işaretleri ve hata tüm bu harfleri koymak için kumaş kesesi de çıktığını belirtmekte fayda var…

Biz mağazada ve özel etkinliklerde hayata karşı bir mesajımız varsa aktarmak için kullandığımız gibi genel olarak siz baby shower’larda, hamile ve bebek çekimlerinde de kullanabilirsiniz:)

Genel olarak bebek odalarınıza, ev dekorasyonlarınıza, sosyal medya paylaşımlarınıza benzersiz bir dokunuş kattığını söylememize gerek var mı?

Olive & Mom Harfli Ahşap Yazı Panosu na Keyif Bebesi ‘nden kolayca ulaşabilirsiniz… BU LİNK sizi direk ürün sayfasına götürecek:)

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.